Telegraph: Chelsea czeka na sprzedaż Zoumy, aby ruszyć po Kounde
Telegraph: Chelsea czeka na sprzedaż Zoumy, aby ruszyć po Kounde

Telegraph: Chelsea czeka na sprzedaż Zoumy, aby ruszyć po Kounde

Póki co Chelsea dokonała jednego, głośnego transferu, a był nim powracający na Stamford Bridge Romelu Lukaku.

Belg zdobył gola w swoim debiutanckim meczu, przeciwko Arsenalowi. Teraz podopieczni Thomasa Tuchela przygotowują się na sobotnie starcie przeciwko Liverpoolowi. Jednak zanim dojdzie do meczu, The Blues może zasilić kolejne duże nazwisko.

Według The Telegraph, West Ham poczynił postępy przy transferze Kurta Zoumy. Odejście Francuza zrobi miejsce dla jego rodaka, defensora Sevilli czyli Julesa Kounde. Początkowo Chelsea żądała za swego obrońcę 35mln funtów, ale z racji dla przyśpieszenia transakcji, zmniejszyli swoje oczekiwania finansowe. Teraz transfer ma się zamknąć w okolicy 25-30mln. Sam Zouma odejdzie, ponieważ wie, że w obecnym klubie nie ma dla niego miejsca.

Na początku 26-latek został dołączony do oferty za Kounde, ale Sevilla odrzuciła taki deal. W hierarchii obrońców Zouma zajmował ostatnie miejsce, to też zmiana barw powinna być dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Źródło: Telegraph

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW