Chelsea zainteresowana Mbappe!
Chelsea zainteresowana Mbappe!

Chelsea zainteresowana Mbappe!

Nie tylko kibice Chelsea żyją swymi sagami transferowymi. Nie od dziś wiadomo, że Real Madryt robi podchody w kierunku gwiazdy światowej piłki, Kyliana Mbappe.

Francuz jest marzeniem prezesa Królewskich, Florientino Pereza, który widzi w tym chłopaku podstawy pod nową erę Galacticos. Wczoraj sieć zalała fala wypowiedzi CEO PSG, Leonardo, który komentował temat odejścia Kyliana. Jak widać w footballu wszystko jest możliwe i czeka nas jedno z najbardziej ekscytujących okienek w ostatnich latach.

Według francuskiego Le Parisien zainteresowanych zakontraktowaniem Mbappe jest kilku. Według dziennikarzy tejże gazety, sytuację monitorują Manchester City, Liverpool i Chelsea. Wygląda na to, że każdych z tych klubów będzie musiał obejść się smakiem, bo sam zawodnik jest zainteresowany transferem tylko do jednej drużyny i jest to Real Madryt.

Źródło: Le Parisien

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW