Edouard Mendy oraz N’Golo Kante z nagrodami za Ligę Mistrzów!
Edouard Mendy oraz N’Golo Kante z nagrodami za Ligę Mistrzów!

Edouard Mendy oraz N’Golo Kante z nagrodami za Ligę Mistrzów!

Edouard Mendy oraz N’Golo Kante zostali wybrani najlepszymi zawodnikami na swoich pozycjach w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie!

Senegalczyk został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, natomiast N’Golo Kante najlepszym pomocnikiem zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Głosowanie zostało przeprowadzone wśród dziennikarzy oraz menedżerów z całego kontynentu. Zwycięzcy zostali zaprezentowani podczas losowania grup Ligi Mistrzów na sezon 2021/22.

Obaj zawodnicy wypowiedzieli się tu po przyznaniu im nagród.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się zdobyć tę nagrodę. To efekt wspaniałego sezonu i triumfu w Lidze Mistrzów. Chcę podziękować wszystkim kolegom oraz pracownikom klubu za cały wkład i pomoc – powiedział N’Golo.

– Dla mnie jest to niesamowita rzecz, wygrać tę nagrodę. Ale tak jak mówiłem wcześniej, to my wygraliśmy to trofeum, Ligę Mistrzów, jako grupa i jako zespół.

– Chciałbym podziękować moim kolegom z drużyny, trenerowi za zaufanie oraz trenerom bramkarzy: Hilario i Jamesowi Russellowi, ponieważ zawsze byliśmy razem. Oczywiście, Kepa i Willy również, ponieważ obaj bardzo mi pomagali przez cały sezon. Teraz skupiamy się na nowym sezonie i postaramy się to powtórzyć, a jeśli będziemy w stanie, postaramy się zrobić to lepiej – słowa Mendy’ego tuż po przyznaniu nagrody.

Źródło: UEFA, Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW