Luca Gotti: Mam wspaniałe wspomnienia związane z Chelsea
Luca Gotti: Mam wspaniałe wspomnienia związane z Chelsea

Luca Gotti: Mam wspaniałe wspomnienia związane z Chelsea

Luca Gotti był asystentem Maurizio Sarriego, gdy ten był szkoleniowcem Chelsea. Włoch przyznaje, że z pobytu na Stamford Bridge pozostały mu piękne wspomnienia.

Obecny trener Udinese w rozmowie z Goal opowiedział o czasie spędzonym w Londynie, podczas którego wygrał Ligę Europy, wracając tym samym do Ligi Mistrzów.

– Mieliśmy dobry początek sezonu. Wygraliśmy pięć pierwszych spotkań, a cały sezon dobrze się zakończył. Mam wspaniałe wspomnienia związane z Chelsea.

Gotti będzie się teraz mierzył z Maurizio Sarrim w trenerskim pojedynku na boiskach Serie A. Obaj menedżerowie spotkają jeszcze jednego, byłego trenera Chelsea. Mowa oczywiście o Jose Mourinho, który przejął stery AS Romy. Gotti wspomina, że triumf w Lidze Europy to dla niego jedno z najlepszych doświadczeń w jego życiu.

– Nasza wspaniała seria pod koniec sezonu pozwoliła nam i klubowi wrócić do Ligi Mistrzów, gdy wygraliśmy Ligę Europy. To było dla mnie coś fantastycznego. Jednak w trakcie sezonu mieliśmy słabszy okres, gdzie zmagaliśmy się z nową ligą, nowym krajem oraz jego kulturą.

Źródło: Goal.com

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW