Media: Kurt Zouma piłkarzem West Hamu United!
Media: Kurt Zouma piłkarzem West Hamu United!

Media: Kurt Zouma piłkarzem West Hamu United!

Fani The Blues mogą odetchnąć, bowiem wszystkie znaki na niebie wskazują, że Kurt Zouma zostanie piłkarzem West Hamu United. 

Jak podaje dziennikarz The Athletic, David Ornstein, The Hammers osiągnęli całkowite porozumienie z Chelsea i Kurtem Zoumą, w grę wchodzi tylko transfer definitywny, na którym Londyńczycy zarobią 30mln euro. 26-latek podpisze z Młotami umowę obowiązującą do 2026 roku. Obecnie Francuz przechodzi testy medyczne w Paryżu. Informacje te potwierdza kolega Ornsteina, Liam Twomey.

Na łamach swego portalu Guardian również potwierdza, że Zouma zostanie piłkarzem WHU za 25mln funtów (~ 30mln euro). Początkowo kością niezgody była pensja piłkarza, który chciał inkasować 130tys funtów tygodniowo, ale teraz obie strony doszły do porozumienia. Po odejściu Kurta, The Blues będą mogli całą parą ruszyć po Julesa Kounde z Sevilli.

Głos w całej sadze zabrał także niezawodny Fabrizio Romano. Według Włocha obie strony chcą jak najszybciej sfinalizować transfer i obecnie trwa szykowanie odpowiednich dokumentów. Testy medyczne zakończone. Teraz Chelsea może wystosować oficjalną ofertę za Kounde.


Źródło: David Ornstein, Liam Twomey (The Athletic), Guardian, Fabrizio Romano

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW