Atalanta spróbuje pozyskać Hudsona – Odoi
Atalanta spróbuje pozyskać Hudsona – Odoi

Atalanta spróbuje pozyskać Hudsona – Odoi

Obecnie trwa najbardziej dramatyczna końcówka okienka transferowego ostatnich lat. Kibice Chelsea żyją obecnie transferem Kounde, a na horyzoncie już pojawiła się nowa plotka transferowa.

Kilka dni temu Atalanta za kwotę 10 milionów euro pozyskała Zappacoste z Chelsea. Jednak jeszcze w tym oknie do Bergamo może trafić kolejny gracz The Blues. Orobici są zainteresowani wypożyczeniem Hudsona-Odoi. 19-latek nie rozegrał ani jednego spotkania w tym sezonie Premier League. Od przyjścia Tuchela Anglik zaczął częściej pełnić rolę wahadłowego, a na tej pozycji ma bardzo mocną konkurencję w postaci Reece’a Jamesa. Ostatni raz w pierwszym składzie Callum wyszedł na mecz z Crystal Palace, miało to miejsce 10 kwietnia.

Wypożyczenie Calluma do Serie A mogłoby być dla niego świetnym rozwiązaniem, ze względu na fakt, iż nie jest jednym z najważniejszych zawodników w układance menedżera The Blues. Ponadto Atalanta ponownie zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów, dzięki bardzo dobrej postawie w lidze.

Na ten moment jednak klub z Bergamo nie zdecydował się na złożenie oficjalnej oferty, a okienko transferowe zamyka się już za kilka dni. Z pewnością zarówno zarząd Chelsea jak i sam Hudson-Odoi rozsądnie przemyślą takie rozwiązanie, aby finalnie obie strony mogły czerpać z tego korzyści.

Źródło: Corriere dello Sport

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW