Nagły zwrot w sprawie Saúla! Hiszpan pozostanie w Atlético
Nagły zwrot w sprawie Saúla! Hiszpan pozostanie w Atlético

Nagły zwrot w sprawie Saúla! Hiszpan pozostanie w Atlético

Dopiero co kibice Chelsea otwierali szampany świętując „przyklepanie” transferu Julesa Koundé oraz wypożyczenia Saúla Ñígueza, tymczasem możliwe że sympatycy The Blues muszą zacząć poszukiwania korków od butelek. Mowa tu o nagłym zwrocie akcji w sprawie transakcji Hiszpana, który według najnowszych doniesień ma pozostać w Atlético Madryt.

Chelsea była łączona z wypożyczeniem pomocnika od dłuższego czasu, a zarządy obu klubów omawiały już szczegóły umowy. Tymczasem pojawiła się rozbieżności co do jednego podpunktu kontraktu Saúla Ñígueza – Chelsea chciała zagwarantować sobie opcję kupna Hiszpana, podczas gdy Atlético woli wdrożyć w umowę klauzulę zobowiązującą Londyńczyków do przymusowego wykupu 26-latka.

Zgodnie z doniesieniami „Mundo Deportivo” The Blues zrezygnowali z próby pozyskania Saúla, a co za tym idzie pomocnik pozostanie w stolicy Hiszpanii i dalej będzie reprezentować barwy klubu prowadzonego przez Diego Simeone. Przechodząc do szczegółów – oferta Chelsea, która leżała już na stole miała zniknąć po tym jak ostatnie kontakty między zainteresowanymi stronami zakończyły się fiaskiem. Jedyną opcją na odejście Saúla było „przedstawieniu mu propozycji, która go przekona”, jednakże nie zdarzało się to podczas rozmów Hiszpana z Thomasem Tuchelem.


Źródło: Mundo Deportivo

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW