Kilka klubów w kolejce po Anjorina, zawodnik trafi jednak na wypożyczenie?
Kilka klubów w kolejce po Anjorina, zawodnik trafi jednak na wypożyczenie?

Kilka klubów w kolejce po Anjorina, zawodnik trafi jednak na wypożyczenie?

Wczoraj mówiło się o transferze Tino Anjorina do Lokomotiwu Moskwa. Transfer na razie nie jest jednak tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?

Według Nizaara Kinselli Anjorin jest w trakcie rozmów z moskiewskim klubem. Transfer za 10 milionów euro i z dwumilionową pensją wypłacaną również w euro na razie nie jest jednak taki pewny. Rozmowy nadal się toczą i dotyczą szczegółów całej transakcji. Rozważane są wszystkie opcje – transfer definitywny, wypożyczenie, wypożyczenie z opcją lub obowiązkiem wykupu. Na razie wiemy tyle, że Lokomotiw jest zawodnikiem poważnie zainteresowany, ale… nie oni jedyni. Dziennikarz dodaje, że również inne kluby mocno interesują się Anjorinem, nie znamy jednak szczegółów.

Transfer Anjorina nie musi być więc jego pożegnaniem z Chelsea, a może być tylko chwilową rozłąką na czas wypożyczenia. Thomas Tuchel początkowo był zachwycony talentem piłkarza, miłość ta mogła się wypalić, ale być może klub nie chciałby popełnić błędu i sprzedawać go na tak wczesnym etapie rozwoju.

Źródło: Nizaar Kinsella

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW