Moyes: Zouma przechodzi testy medyczne w West Hamie
Moyes: Zouma przechodzi testy medyczne w West Hamie

Moyes: Zouma przechodzi testy medyczne w West Hamie

Saga transferowa związana z Kourtem Zoumą dobiega końca. Podczas ostatnich dwóch miesięcy dużo mówiło się o potencjalnej zmianie klubu przez Francuza, aczkolwiek wygląda na to, że obrońca znalazł już nowy klub i lada moment się do niego przeniesie.

Wszystkie najpopularniejsze portale sportowe huczą o przenosinach Zoumy do West Hamu. Dzisiaj okazało się nawet, że sam David Moyes potwierdził zakup defensora przez jego klub. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej trener Młotów powiedział:

– Chelsea zaakceptowała naszą ofertę za Zoumę. Zawodnik nadal musi przejść testy medyczne, aczkolwiek wygląda na to, że dołączy do naszej drużyny.

Niedługo po tej wypowiedzi na temat obrońcy wypowiedział się także Thomas Tuchel, trener The Blues:

– Nie chcę kłamać, faktycznie jest możliwość odejścia Zoumy ze Stamford Bridge. Kurta aktualnie nie ma w składzie, lecz nie wynika to z kwestii transferowych, a jego problemów rodzinnych które ma do rozwiązania we Francji.

– Negocjacje pomiędzy dwoma klubami są, jednak sam nie wiem jak to się zakończy. Musimy czekać. Oba scenariusze mogą mieć miejsce, nadal niestety nie wiemy czy Kurt nas opuści, czy też nie.

Źródło: Si.com

 

O autorze

Avatar

Filantrop, myśliciel, wizjoner, mąż stanu, wegetarianin, fan podróży i akwarystyki.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW