Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela
Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela

Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela

W hitowym starciu trzeciej kolejki, Chelsea remisuje 1:1 z Liverpoolem. Bez wątpienia The Blues chcieli wywieźć z Anfield 3 punkty, jednak biorąc pod uwagę, że drugie 45 minut grali w 10tkę, można uznać ten wynik za korzystny.

Po ostatnim gwizdku Thomas Tuchel udał się do sali konferencyjnej i udzielił odpowiedzi na pytania dziennikarzy.

Uraz Kante

– Jest kontuzjowany. Nie zagrał z Arsenalem z powodu bólu i zapalenia w kostce. Przeciwnik upadł na jego stopę i ponownie ją skręcił, przez co teraz odczuwa taki sam ból jak wcześniej. Nie był w stanie przyspieszać i musiałem go zdjąć.

Podwójna kara za zagranie ręką Jamesa

– Podwójna kara jest zawsze ciężka do przełknięcia i trochę ustawia resztę meczu. Jeżeli sędzia twierdzi, że w ten sposób zapobiegł bramce to oczywiście czerwona kartka się należy. Nikt nie chce grać w osłabieniu przez 45 minut i nie mam na to żadnego rozwiązania. Jestem w stanie zrozumieć te decyzję i nie twierdzę, że była błędna. Nie podobał mi się jednak sposób w jaki sędzia sprawdzał to na varze, ponieważ spojrzał jedynie na stopklatkę na której widać kontakt ręki z piłką, a nie obejrzał całego nagrania. W każdym razie ustawiło to mecz.

Czy decyzja sędziego była słuszna?

– Musiałbym się nad tym dłużej zastanowić, ale nie twierdzę, że podjąłbym inną. Niezależnie od tego co uważam, to muszę żyć z tą decyzją.


Źródło: football.london

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW