Redknapp: Lukaku wygląda na prawdziwego sportowca
Redknapp: Lukaku wygląda na prawdziwego sportowca

Redknapp: Lukaku wygląda na prawdziwego sportowca

Jamie Redknapp przyznał, że Romelu Lukaku wygląda fizycznie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Belgijski napastnik wrócił na Stamford Bridge, za rekordową dla klubu kwotę 97.5mln funtów, która została przelana na konto Interu Mediolan. W Mediolanie 28-latek spędził wspaniałe dwa lata, które zwieńczył zdobyciem tytułu mistrza Serie A. Poprzednie lata kariery Romelu spędził reprezentując takie marki jak Manchester United czy Everton.

Teraz ekspert Sky Sports, Redknapp wierzy, że Lukaku zdoła podbić ligę. Już w ostatni weekend, podczas ligowych derbów przeciwko Arsenalowi, Big Rom zdobył otwierającą mecz bramkę, przy której asystował mu Reece James.

– Wierzę, że wróci w stylu, jest w najlepszej formie odkąd pamiętam. W Manchesterze nie wyglądał najlepiej, ale teraz przypomina sportowca z prawdziwego zdarzenia.

– Jeśli wewnątrz klubu uda się im utrzymać go w takiej dyspozycji, to będą mieć w ataku prawdziwy diament. Pomocnicy będą uradowani grą z Lukaku.


Źródło: Sky Sports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW