Transfer Zoumy buduje West Hamowi komin płacowy – Rice z nowym kontraktem?
Transfer Zoumy buduje West Hamowi komin płacowy – Rice z nowym kontraktem?

Transfer Zoumy buduje West Hamowi komin płacowy – Rice z nowym kontraktem?

Zarząd West Hamu planuje podwyżki dla trzech kluczowych zawodników. Powód? Przybycie Kurta Zoumy.

Zarząd The Hammers chce nagrodzić swoich najlepszych graczy, aby Ci chcieli pozostać w klubie i poczuli się docenieni. Praktyka ta jest związana z transferem Zoumy, który jak na warunki klubu będzie zarabiać krocie. Według Daily Express, podwyżki mogą się spodziewać Declan Rice, Thomas Soucek i Michail Antonio. Nowe kontrakty powinny do nich powędrować na początku przyszłego sezonu.

Zouma został nowym zawodnikiem WHU, a wszelkie raporty mówią, że stał się też najwięcej zarabiającym zawodnikiem w drużynie. Według raportów 26-latek inkasuje tygodniowo 120tys funtów.

Co prawda Rice’owi pozostało trzy lata kontraktu, ale przedłużenie umowy z podwyżką może zabezpieczyć Młoty, bowiem 22-latek jest obiektem zainteresowania ze strony Manchesteru United i Chelsea. Antonio przedłużył swój kontrakt w zeszłym roku, ale dobra druga część poprzedniej kampanii i dobry start nowej sprawiają, że zdobył zaufanie włodarzy klubu.


Źródło: Daily Express

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW