Dlaczego transfer Abrahama do West Hamu upadł?
Dlaczego transfer Abrahama do West Hamu upadł?

Dlaczego transfer Abrahama do West Hamu upadł?

Dziennikarz London Evening Standard, Jack Rosser ujawnia kulisy rozmów West Hamu i byłego napastnika Chelsea, Tammy’ego Abrahama.

Ostatecznie Anglik trafił do AS Romy, gdzie będzie go trenował Jose Mourinho. Natomiast Młoty dalej nie znalazły nowej ‚9’, a okienko transferowe zamyka się we wtorek. Rosser przyznaje, że zarząd klubu rozpatrywał ściągnięcie Tammy’ego, ale odrzucili go z powodu wygórowanych oczekiwań finansowych.

Według dziennikarza, z tego samego powodu Abraham nie trafił do Arsenalu. 23-latek pełnił marginalną rolę w Chelsea, odkąd drużynę przejął Thomas Tuchel. Dla The Blues zdobył 30 bramki w 82 spotkaniach, a w debiucie dla Romy zaliczył dwie asysty.

– Oba kluby chciały Abrahama i starały się go kupić, ale jego wymagania finansowe były za wysokie. To wina jego pensji, dla porównania Kurt Zouma zarabia dużo, ale Tammy chciał inkasować jeszcze więcej.

– Roma była gotów przystać na jego oczekiwaną pensję. Arsenal i West Ham nie chciały mu tyle płacić i dlatego odpuścili ten transfer.


Źródło: Evening Standard

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW