Dujon Sterling podpisze kontrakt i uda się na wypożyczenie
Dujon Sterling podpisze kontrakt i uda się na wypożyczenie

Dujon Sterling podpisze kontrakt i uda się na wypożyczenie

Dujon Sterling ustalił z Chelsea warunki nowego kontraktu który wygasał w lipcu 2022. Teraz trwają rozmowy odnośnie wypożyczenia Anglika .

Jak podaje Football.London, Sterling po podpisaniu nowego kontraktu z klubem uda się na wypożyczenie całoroczne. Boczny obrońca zagrał po 45 minut w meczach sparingowych z Arsenalem oraz Bournemouth jednak nie zdołał on dostatecznie przekonać do siebie Thomasa Tuchela. Niemiecki trener bardziej ceni Azpilicuete, Jamesa czy też Hudsona-Odoi, którzy grają na tej samej pozycji co 21-latek. Jednak, zaoferowanie nowego kontraktu pokazuje, że klub nie chce się żegnać z Anglikiem na stałe i liczy na niego w przyszłości.

Dujon uda się na wypożyczenie na zaplecze Premier League, a dokładnie do klubu Blackpool. Zespół ze zachodniej Anglii jest beniaminkiem i ich głównym celem na ten sezon będzie walka o utrzymanie. Sterling miał na stole kilka innych ofert jednak trener zespołu z Bloomfield Road – Neil Critichley przekonał Anglika, aby ten dołączył do Blackpool. Championship to idealna liga dla młodych zawodników aby nabrali trochę minut i doświadczenia, widać to na przykładzie między innymi Reece’a Jamesa czy też Masona Mounta.

Źródło: Adam Newson

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW