Ijeh: Myślę, że z grupy H wyjdzie Chelsea i Juventus
Ijeh: Myślę, że z grupy H wyjdzie Chelsea i Juventus

Ijeh: Myślę, że z grupy H wyjdzie Chelsea i Juventus

Legenda Malmo, Peter Ijeh wypowiedział się na temat grupy, w jakiej znalazł się szwedzki zespół. Przypominamy, że Malmo należy do grupy H, wraz z Chelsea, Juventusem i Zenitem.

Nigeryjczyk grał w klubie w czasach, gdy dzielił szatnie ze Zlatanem Ibrahimovicem. W 2002 roku był najlepszym strzelcem szwedzkiej ekstraklasy z 24 golami na koncie. Ijeh wierzy w awans Chelsea i Juve, dlatego prosi swój były klub o zagranie jak najlepszych spotkań, aby pokazać się na arenie między narodowej przed wielkimi markami.

– Jeśli spojrzysz na ich grupę, zobaczysz, że szanse na awans są nikłe. Juventus i Chelsea powinny awansować, ale nie można lekceważyć Zenitu. Piłka w ostatniej dekadzie ewoluowała i nie ma już chłopców do bicia.

– Szanse Malmo są znikome. Muszą ciężko pracować. Radzę im, aby nie podchodzili do rywali z szacunkiem. Gracze są po to by reprezentować swoje kluby, więc muszą być cyniczni wobec rywala. Nie mogą się go bać.

– Obdarzanie rywali zbytnim szacunkiem zmniejszy ich szansę. Postawi ich w roli małego klubiku.


Źródło: allnigeriasoccer.com

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW