Kai Havertz : To była dobra główka!
Kai Havertz : To była dobra główka!

Kai Havertz : To była dobra główka!

Niedzielne spotkanie pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea Kai rozpoczął w podstawowej jedenastce. Decyzja Tuchela zaowocowała już w 22 minucie, gdy po rzucie rożnym bramkę głową zdobył właśnie zawodnik z numerem 29. 

Zdobywca bramki udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnej strony klubu, w którym opowiedział co nie co o meczu.

Bramka

– To była bardzo dobra główka i cieszę się, że strzeliłem tak ważnego gola. Rzuty rożne to coś nad czym pracowaliśmy i wiedzieliśmy, że może być trochę miejsca na pierwszym słupku, abym mógł uciec obrońcy. Czasami do zdobycia bramki potrzebujesz trochę szczęścia. Bramka mnie bardzo cieszy, ponieważ mogłem nią pomóc drużynie.

Czerwona kartka

– Niestety nie widziałem powtórki, więc ciężko jest mi coś powiedzieć. Uważam jednak, że sędzia nie powinien karać Reece’a czerwoną kartką. Gdy dostajesz rzut karny i twoja drużyna traci zawodnika na ponad 45-min, spotkanie staję się bardzo trudne. Podczas meczu wszystko dzieje się bardzo szybko i ciężko czasami podjąć dobrą decyzję. Gdy zostaliśmy w 10-tkę postanowiliśmy walczyć do końca i wywieźć z Anfield co najmniej 1pkt.

Zespół z charakterem

– Podczas spotkania pokazaliśmy charakter. Myślę także, że mecz z Liverpoolem będzie dobrą lekcją dla naszego zespołu. W ostatnich spotkaniach pokazaliśmy, że mierzymy wysoko a remis z takim zespołem jak The Reds jest tego najlepszym przykładem.

 

Źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW