Modugno: Chelsea próbowała ściągnąć Insigne
Modugno: Chelsea próbowała ściągnąć Insigne

Modugno: Chelsea próbowała ściągnąć Insigne

Jak się okazuje, Chelsea była zainteresowana sprowadzeniem Lorenzo Insigne.

Przynajmniej tak twierdzi dziennikarz Francesco Modugno. Według Włocha, The Blues byli gotowi poprowadzić negocjacje z Napoli. Lorenzo pozostał rok kontraktu, a prasa milczy na temat jego przedłużenia, stąd plotki o potencjalnym odejściu.

Według dziennikarza, za kulisami trwały rozmowy, które zakładały oddanie dwóch zawodników i dopłacenie gotówką, aby 30-latek trafił do Londynu.

– Zenit był gotów zapłacić 30mln euro za Insigne, oraz podwoić jego pensję, ale deal się wysypał. Wiem także o rozmowach z Chelsea, która oferowała Bakayoko, Emersona i gotówka, ale tutaj nie zgadzała się papierologia.

– W grze jest także Inter, który zaoferował zawodnika + gotówkę. W tej chwili Napoli jest bierne. Nikt nie wie, czy De Laurentiis podejmie się rozmów z którymkolwiek z klubów, ale zapewne Insigne bardzo na to liczy.


Źródło: Francesco Modugno dla Area Napoli

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW