Moriba odrzuca Chelsea i Tottenham – Hiszpan chce trafić do RB Lipsk
Moriba odrzuca Chelsea i Tottenham – Hiszpan chce trafić do RB Lipsk

Moriba odrzuca Chelsea i Tottenham – Hiszpan chce trafić do RB Lipsk

Ilaix Moriba odrzucił oferty Chelsea i Tottenhamu, ponieważ jest zdeterminowany by dołączyć do RB Lipsk.

Obecnie 18-latek spiera się z włodarzami FC Barcelony, w sprawie przedłużenia kontraktu. Przypominamy, że Hiszpanowi pozostało ostatnie 12-miesięcy ważnej umowy. W związku z tym zamieszaniem, rząd odsunął go od pierwszej drużyny.

Według Mundo Deportivo, Moriba poinformował klub, że chce odejść do RB Lipsk. Póki co raporty mówią o jednej ofercie ze strony Die Bullen, wynoszącej zaledwie 6mln euro. To o wiele mniej, niż oczekuje zarząd Blaugrany (20mln euro). Prawdopodobnie pomocnik uzgodnił już warunki kontraktu.

Jak podają dalsze raporty, Tottenham był zdeterminowany do zapłacenia oczekiwanej kwoty, ale transfer się wysypał przez niechęć Ilaixa, który chce trafić do Niemiec. Katalończycy stawiają te sprawę jasno – albo otrzymają satysfakcjonującą ich ofertę, albo piłkarz cały sezon spędzi na trybunach i odejdzie przyszłym latem za darmo.


Źródło: Mundo Deportivo

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW