Moyes: Zrobiliśmy wszystko, aby ściągnąć do nas Zoume
Moyes: Zrobiliśmy wszystko, aby ściągnąć do nas Zoume

Moyes: Zrobiliśmy wszystko, aby ściągnąć do nas Zoume

Wczoraj Kurt Zouma został ogłoszony jako nowy zawodnik West Hamu.

The Hammers zapłacili za niego około 30mln funtów i był to ich trzeci transfer podczas tego okna. Na temat nowego podopiecznego wypowiedział się trener drużyny, David Moyes:

– Cieszę się, że mogę powitać Kurta Zoume jako naszego nowego zawodnika. Monitorowaliśmy jego sytuację od jakiegoś czasu i dołożyliśmy wszelkich starań, aby został naszym graczem.

– Od początku był naszym pierwszym wyborem na pozycję stopera i cieszę się, że do nas trafił. Kurt dołączy do drużyny pełnej młodych, głodnych sukcesu i ambitnych piłkarzy.

– Zapewni konieczną rywalizację. To potężnie zbudowany zawodnik, który ma doświadczenie na poziomie Premier League i jest w najlepszy dla siebie wieku.

– Kurt odnosił sukcesy w Chelsea i wierzę, że jest zdeterminowany, aby odnosić je również tutaj. Ja, sztab i zawodnicy nie możemy się doczekać wspólnych treningów, i życzymy mu udanej kariery na London Stadium.


Źródło: West Ham Official Website

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW