Napoli rozważa wypożyczenie Loftus-Cheeka
Napoli rozważa wypożyczenie Loftus-Cheeka

Napoli rozważa wypożyczenie Loftus-Cheeka

Bez wątpienia Anglik był jedną z najlepiej zapowiadających się perełek akademii Chelsea. Był, ponieważ rozwój jego kariery wstrzymywały poważne kontujze.

Pod wodzą Maurizio Sarriego Ruben zaczął regularnie grać i prezentować bardzo wysoki poziom. Niestety, kolejna kontuzja pokrzyżowała jego plany. Od tamtej pory pomocnik nie może wrócić do formy, a słabą grą nie znajdzie miejsca w składzie Chelsea.

Bardzo prawdopodobnym jest, że 26-latek odejdzie na kolejne wypożyczenie, by tam szukać dawnej formy. Chęć ściągnięcia piłkarza wykazuje Napoli, jak podaje Corriere dello Sport.

Ruben poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Fulham. Pomocnik rozegrał we wszystkich rozgrywkach 33 spotkania, w których strzelił jedną bramkę. Patrząc na ogólny występ całego zespołu, ciężko szukać pozytywów, bowiem londyński klub był jednym z trzech spadkowiczów.

Spoglądając na wiek Anglika wydaje się, że to ostatnia szansa na pokazanie swoich umiejętności i powrót do najwyższego poziomu. Kilka tygodni wcześniej, zainteresowanych wypożyczeniem Rubena było kilka klubów w tym Lazio, gdzie trenerem został Maurizio Sarri.

Źródło: Corriere dello Sport

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW