Richards: Rudiger znikąd stał się genialnym obrońcą
Richards: Rudiger znikąd stał się genialnym obrońcą

Richards: Rudiger znikąd stał się genialnym obrońcą

Były zawodnik boisk Premier League uważa, że niemiecki obrońca z meczu na mecz wchodzi na coraz wyższy poziom. Rudiger swoją wysoką formę udowodnił w sobotnim meczu z Liverpoolem.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Strzelcami bramek zostali Kai Havertz oraz Mohamed Salah. Jak to bywa w hitach kolejki, nie obyło się bez kontrowersji. Wielu kibiców nie zgadza się z decyzją Anthony’ego Taylora, w której to Anglik wyrzucił Jamesa z boiska.

W rozmowie podczas programu BBC Match of the Day, Richards pochwalił występ niemieckiego defensora i przyznał, że Rudiger wyrasta na jednego z czołowych obrońców ligi.

– Właśnie w taki sposób drużyna powinna się bronić. Antonio Rudiger znikąd stał się genialnym piłkarzem. Zawsze był dobry, ale nigdy nie grał na takim poziomie.

– Widząc formę Chelsea, każda drużyna wie, co musi robić.

Jeszcze w zeszłym roku, Toni był bliski odejścia z klubu. Teraz, jest czołową postacią defensywy Chelsea, a działacze klubu zamierzają przedłużyć kontrakt z obrońcą w najbliższej przyszłości.

Źródło: Match of the Day

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW