Tuchel o stanie zdrowia Kante i Pulisicia
Tuchel o stanie zdrowia Kante i Pulisicia

Tuchel o stanie zdrowia Kante i Pulisicia

Jak wiemy, we wczorajszym meczu z Liverpoolem, N’golo Kante opuścił boisko, co było spowodowane kontuzją. Natomiast Christian Pulisic był niedostępny, bo jak sam pisał, złapał COVID-19.

Trener pierwszej drużyny, Thomas Tuchel postanowił się poinformować jak wygląda stan obu piłkarzy.

– Kante jest kontuzjowany. Mecz z Arsenalem opuścił z powodu bólu kostki i jakiegoś zapalenia, ale to nie było nic poważnego bo szybko wrócił do treningów i zagrał z Liverpoolem.

– Wygrywając jedną z piłek rywal upadł na kostkę N’golo, co wywołało ten sam ból co przed meczem z The Gunners. Nie miał siły biegać i musieliśmy go zmienić.

– Czy można być w gorszej sytuacji, niż stracić zawodnika, zdjąć Kante i grać przed The Kop? Poszło nam znakomicie i jestem zadowolony z dyspozycji całej drużyny, czuję, że zasłużyliśmy na ten punkt.

– Christian zakończył dziś kwarantannę i jeśli otrzyma negatywny wynik testu, to uda się na zgrupowanie kadry USA. Miejmy nadzieję, że zagra i dostanie kilka minut.


Źródło: Chelsea Official Website

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW