Dwóch zawodników których Chelsea może pozyskać jeszcze w tym oknie
Dwóch zawodników których Chelsea może pozyskać jeszcze w tym oknie

Dwóch zawodników których Chelsea może pozyskać jeszcze w tym oknie

Karuzela transferowa nabiera coraz większego tempa. Chelsea może zakończyć okno z przytupem pozyskując dwóch nowych zawodników.

Chociaż najpopularniejsi dziennikarze tacy jak Fabrizio Romano i Gianluca Di Marzio potwierdzili, że Kounde zostanie zawodnikiem Chelsea, to oficjalnego potwierdzenia jak na razie nie ma. Zarząd ma nadzieję, że transfer uda się zrealizować przed zakończeniem okienka transferowego czyli przed 1 września. Zarówno Sevilla jak i sam zawodnik są dogadani z Chelsea, więc tylko uciekający czas może powstrzymać Kounde przed reprezentowaniem The Blues.

Ostatnie dwa okna transferowe to istna kopalnia plotek odnośnie transferu Declana Rice’a na Stamford Bridge. Anglik był często łączony z Chelsea ze względu na jego przeszłość w Cobham oraz przyjaźń z Masonem Mountem. Jednak wygląda na to, że fani tego transferu będą musieli poczekać do następnego lata, ponieważ wtedy The Blues ponownie spróbują pozyskać 22-latka.

Chelsea cały czas prowadzi rozmowy z pomocnikiem Monaco – Tchoumenim. Jednak jeśli finalnie uda się pozyskać Francuza, to zarząd nie ma w planach włączenie go od razu do pierwszego zespołu. Aurelien zostałby wypożyczony na sezon 2021/22 do swojego obecnego klubu czyli Monaco. The Blues są zainteresowani pomocnikiem, jednak nie wiadomo czy złożą w tym okienku oficjalną ofertę.

Źródło: The Athletic

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW