Fabrizio Romano: Ethan Ampadu zostanie wypożyczony do Venezi
Fabrizio Romano: Ethan Ampadu zostanie wypożyczony do Venezi

Fabrizio Romano: Ethan Ampadu zostanie wypożyczony do Venezi

31 sierpnia, czyli ostatni dzień okienka transferowego. Jak donosi Sky Sports Italia, Ethan Amapdu ma zostać wypożyczony do Venezi. 

Cała transakcja jest już bliska finalizacji. Venezia wypożyczy Walijczyka na jeden sezon bez możliwości wykupu po sezonie. 20-latek dołączy do Loan Army londyńskiego zespołu.

Ethan przybył na Stamford Bridge w 2017 roku. W niebieskiej koszulce, więcej spotkań rozegrał w drużynie U23 (18), niż w pierwszym zespole (12). Od momentu transferu do Chelsea, 20-latek dwukrotnie był wypożyczany. Pierwsze wypożyczenie było do Lipska, gdzie Ethan rozegrał zaledwie 7 spotkań. Drugie, do Shieffield był zdecydowanie lepsze, gdzie mimo spadku z Premier League obrońca wystąpił w 29 meczach.

Wraz ze Sky Sports Italia, doniesienia o wypożyczeniu potwierdza również Fabrizio Romano. Według włoskiego dziennikarza, wszystkie formalności zostaną zawarte w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut.

Źródło: Sky Sports Italia, Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW