Fabrizio Romano: Transfer Kounde upadł!
Fabrizio Romano: Transfer Kounde upadł!

Fabrizio Romano: Transfer Kounde upadł!

Jak to bywa w ostatnich dniach okienek transferowych, wielu piłkarzy zmienia swoje kluby, ale spora część mimo plotek zostaje w obecnych. Tak najprawdopodobniej będzie z francuskim obrońcą.

Jak podaje włoski dziennikarz, nie ma żadnych szans na transfer Julesa. Mimo, że londyński zespół uzgodnił już warunki z piłkarzem, na drodze stanęła cena wykupu. Pomiędzy zespołami nie doszło do porozumienia, żadne z klubów nie ma zamiaru negocjować, a Chelsea nie zamierza wpłacać kwoty, która będzie równowarta z klauzulą.

Początkowo w całą transakcję miał być włączony Kurt Zouma, jednak Francuz nie zamierzał przechodzić do hiszpańskiego zespołu i ostatecznie trafił do West Hamu. Następnie wielu dziennikarzy podawało, że transfer jest kwestią czasu, a The Blues zapłacą Sevilli około 60 milionów euro. Jednak od kilku dni zarząd Hiszpanii postawił ultimatum w sprawie odejścia Francuza.

Jeżeli któryś z zainteresowanych klubów aktywowałby klauzulę, Sevilla nie stawiałaby żadnego oporu. Działacze The Blues nie zamierzają jednak płacić takiej kwoty. Kounde zostanie więc najprawdopodobniej w obecnym klubie, choć dzisiejszego dnia pojawiały się informacje na temat zainteresowania ze strony Realu Madryt.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW