Falk: Chelsea odrzuciła Lewandowskiego
Falk: Chelsea odrzuciła Lewandowskiego

Falk: Chelsea odrzuciła Lewandowskiego

Agent Roberta Lewandowskiego, Pini Zahavi oferował usługi swojego klienta Chelsea, jednak ta nie zdecydowała się na podpisanie kontraktu z Polakiem.

Jak donosi Christian Falk, Zahavi chciał aby doszło do wymiany na linii Chelsea – Bayern. Bawarczycy mieli pożegnać się z Lewandowskim, a w jego miejsce miał przyjść Timo Werner. Nie wiadomo czy Bayern byłby skłonny do takiego transferu, jednak argumentem za mogło być przyjście Nagelsmanna. Niemiecki szkoleniowiec potrafił świetnie wykorzystać walory swojego rodaka, dzięki czemu Werner w RB Lipsk był  jednym z najlepszych napastników ligi.

Ostatecznie Chelsea nie wykazała zainteresowania transferem, a główną przyczyną miał być wiek Lewandowskiego. Zamiast niego, do The Blues powrócił Romelu Lukaku i choć transfer Belga zdaje się być logiczniejszy, to na pewno dla polskich kibiców zawitanie rodaka w Londynie byłoby ogromnym wydarzeniem.

Źródło: Christian Falk

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW