Jorginho cieszy bycie wymienianym w kontekście walki o Złotą Piłkę
Jorginho cieszy bycie wymienianym w kontekście walki o Złotą Piłkę

Jorginho cieszy bycie wymienianym w kontekście walki o Złotą Piłkę

Bycie w gronie kandydatów do Złotej Piłki, to doskonałe zwieńczenie sezonu dla Jorginho, który zdobył dwa największe trofea w tym roku – Ligę Mistrzów oraz Mistrzostwo Europy.

Wiele osób powszechnie poważanych w świecie futbolu twierdzi, że to właśnie Włoch zasłużył na to trofeum w tym roku. To zdanie podziela nawet sam szkoleniowiec Azzurri, Roberto Mancini.

Jorginho został w zeszłym tygodniu wybrany Piłkarzem Roku UEFA i wypowiedział się na temat potencjalnego zdobycia kolejnego indywidualnego wyróżnienia.

– Po tym wszystkim co osiągnęliśmy musimy pozostać pokorni. Nie można pozwolić sobie na opuszczenie gardy, bo inni od razu to wykorzystają i zostaniemy skarceni.

– Jeżeli chodzi o Złotą Piłkę to staram się myśleć o tym co jest tu i teraz. Oczywiście miło słyszeć takie słowa, ale do Gali zostało jeszcze kilka miesięcy i skupiam się raczej na teraźniejszości. Zobaczymy co przyniesie czas.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW