OFICJALNIE: Dujon Sterling wypożyczony do Blackpool
OFICJALNIE: Dujon Sterling wypożyczony do Blackpool

OFICJALNIE: Dujon Sterling wypożyczony do Blackpool

Oficjalna strona klubu potwierdza, że Dujon Sterling trafia na roczne wypożyczenie do Blackpool. Defensor podpisał także nową, dwuletnią umowę z zespołem The Blues.

21-latek jest w Chelsea od początku swojej kariery. Anglik zdążył przejść przez wszystkie szczeble wiekowe, a następnie udał się na dwa wypożyczenia. W sezonie 2018/19 reprezentował Coventry City, w którym rozegrał 40 spotkań, podczas których zaliczył 5 asyst. Rok później trafił na wypożyczenie do Wigan Athletic, ale tam rozegrał zaledwie 10 meczów i zaliczył jedną asystę.

W tym sezonie Sterling nie miał co liczyć na minuty w pierwszym zespole. Olbrzymia konkurencja na prawej stronie z automatu stawiała go na pozycji przegranej. Kolejne wypożyczenie pomoże nabrać mu cennego doświadczenia, które w przyszłości może się przydać w walce o miejsce w pierwszej drużynie.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW