Sterling: Jestem w najlepszej formie w życiu
Sterling: Jestem w najlepszej formie w życiu

Sterling: Jestem w najlepszej formie w życiu

Dujon Sterling udał się na roczne wypożyczenie do Blackpool. Będzie nabierał doświadczenia pod okiem byłego trenera Liverpoolu u-23.

Po roku spędzonym w drużynie u-23 Sterling ponownie idzie na wypożyczenie. Sezony 2018-19 oraz 19-20 spędził poza klubem kolejno w Coventry City i Wigan Athletic. Szczególnie udany był okres gry dla Coventry kiedy to na poziomie League one zaliczył 5 asyst w 38 spotkaniach. Jednak w Championship w barwach The Latics nie szło mu już tak dobrze. Kiedyś 21-latek był uważany za większy talent od Reece’a Jamesa, teraz Anglik będzie chciał udowodnić, że może być tak dobry, jak jego kolega z Cobham.

-Blackpool chciało mnie pozyskać już parę tygodni temu. Jestem wdzięczny trenerowi za to, że obdarzył mnie zaufaniem i chce mu się odwdzięczyć na boisku. Jestem obecnie w najlepszej formie w moim życie, to jest test którego potrzebuje.

Trenerem Balckpool jest Neil Critichley również zadowolony z tego transferu. Jest on byłym menadżerem Liverpoolu u-23 więc na pewno wie, jak pracować z młodymi zawodnikami.

-Jestem przekonany, że kibice ucieszą się z tego transferu. Sterling ma wszystko co powinien mieć współczesny boczny obrońca, jest bardzo szybki i często włącza się do ofensywy. Jak na jego wiek jest bardzo doświadczony, zdobył już mnóstwo pucharów w karierze. Jego gra będzie przyjemna do oglądania.

-Chciałbym podziękować Chelsea za to, że powierzyli nam rozwój Sterlinga. Na pewno będą oni mieli z niego mnóstwo pożytku w przyszłości.

Źródło: Blackpoolfc.co.com

 

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW