Merson: W defensywie Chelsea może pojawić się problem
Merson: W defensywie Chelsea może pojawić się problem

Merson: W defensywie Chelsea może pojawić się problem

Z powodu braku zakupu środkowego obrońcy Paul Merson uważa, że brak opcji na tę pozycję może spowodować brak tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.

Według eksperta, Thomas Tuchel będzie żałował w przyszłości decyzji o sprzedaży Kurta Zoumy, zwłaszcza w obliczu niepowodzenia przy transferze Kounde. Chelsea przez dłuższy okres prowadziła negocjacje z hiszpańskim klubem, ale nie doszła do porozumienia w sprawie kwoty transferu.

– Myślę, że będą poważnym wyzwaniem dla każdej drużyny w tym sezonie, ale pozwalając odejść Zoumie, w miejsce którego nikt nie przyszedł, będą musieli grać Jamesem na tej pozycji mimo, że ten jest bardziej wahadłowym. Mają graczy na tę pozycję, ale jeśli ci zawodnicy będą grali 10, 11 czy 12 meczów pod rząd, może pojawić się problem.

– Według mnie na pewno pozwoliliby odejść Zoumie, jeśli sprowadziliby Kounde lub uważają, że Chalobah sobie poradzi. Według mnie będzie bardzo dobry. Ale to będzie trudne zadanie. Kiedy wejdziemy w najdrobniejsze szczegóły podczas Ligi Mistrzów, to będzie pasować Chelsea. W Premier League jednak uważam, że będzie brakowało Zoumy.

Źródło: Metro

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW