Wright-Phillips: Lukaku to brakująca część układanki Tuchela
Wright-Phillips: Lukaku to brakująca część układanki Tuchela

Wright-Phillips: Lukaku to brakująca część układanki Tuchela

Były zawodnik The Blues, pochwalił tegoroczny, największy ruch transferowy Chelsea. Romelu Lukaku przeniósł się na Stamford Bridge z Interu za 97,5 miliona funtów.

Belgijski napastnik już w swoim pierwszym wpisał się na listę strzelców. Było to spotkanie z Arsenalem, w ramach drugiej kolejki Premier League. W zeszłym sezonie, największą bolączką The Blues była skuteczność, na co Lukaku ma być lekarstwem. Cały ruch pochwalił były zawodnik Chelsea, Shaun Wright-Phillips.

– Dla mnie, Romelu to element, którego im brakowało. Mają Lukaku w składzie wiesz, że jeśli będzie miał sytuacje, będzie strzelał przynajmniej 20 bramek w sezonie, jeśli nie więcej. W zeszłym roku im tego brakowało, bo ich najlepszy strzelec miał 7 bramek. On cały czas po prostu się uczy i zawsze zadaje pytania dotyczące gry, poprawy czy rozwoju. W Chelsea nie będzie robił nic innego, jak tylko strzelał bramki.

– W spotkaniu z Arsenalem po raz pierwszy od dawna widziałem, że dziewiątka robi to, co dokładnie do niej należy. Przytrzymywał piłkę, uruchamiał innych graczy. Jego pierwsza bramka, którą zdobył, była rodem z treningu.

Źródło: Independent

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW