Jorginho o powrocie reprezentacji, sukcesie i zgraniu drużyny
Jorginho o powrocie reprezentacji, sukcesie i zgraniu drużyny

Jorginho o powrocie reprezentacji, sukcesie i zgraniu drużyny

Pomocnik Chelsea przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Włoch. Kolejnym meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Świata będzie spotkanie z Bułgarią.

Podopieczni Manciniego wygrali pierwsze trofeum od 2006 roku. W finale na Wembley pokonali Anglię, ale dopiero po rzutach karnych. To było zwieńczeniem fantastycznych kilku ostatnich miesięcy, gdzie Jorge odegrał główną rolę zarówno w triumfie na Euro, jak i w finale Ligi Mistrzów.

– Bardzo się cieszyłem z tego powodu, nie to co inni (śmiech). Wszyscy przywitali mnie bardzo ciepło. Dzięki Bogu udało nam się wygrać, byłem bardzo zadowolony w ostatnim czasie.

Obecny futbol nie pozostawia jednak wiele czasu na refleksje. Niedawno rozpoczęty sezon zapowiada się dla pomocnika równie ciekawie, co poprzedni. Teraz przed Jorginho i jego kolegami z reprezentacji czekają mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata, a pierwszym rywalem będzie Bułgaria.

– Teraz będzie trudniej, bo nasza reprezentacja nie będzie już tak zaskakująca. Jesteśmy szczęśliwi z tego, co osiągnęliśmy, ale musimy zachować pokorę i nie opuszczać gardy.

– Menedżer zmienił sposób gry naszej drużyny. Nie uważam, by ta wiadomość została wysłana do innych reprezentacji, ale również do naszych kibiców, którzy jak sądzę, dobrze się bawili oglądając nasze mecze. Jest wiele zespołów ze świetnymi piłkarzami. Różnica polega na jedności, bo tym, co zrobiło największą różnicę, jest zgranie naszej grupy.

Źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW