Lopetegui: Patrząc na oferty Chelsea, zarząd zdecydował, by nie sprzedawać Kounde
Lopetegui: Patrząc na oferty Chelsea, zarząd zdecydował, by nie sprzedawać Kounde

Lopetegui: Patrząc na oferty Chelsea, zarząd zdecydował, by nie sprzedawać Kounde

Przez większość okienka transferowy, przenosiny Francuza na Stamford Bridge wydawały się niemal pewne. Dopiero w ciągu ostatni dni, Sevilla zaczęła stawiać warunki, na które zarząd Chelsea nie mógł się zgodzić.

Sam piłkarz był już dogadany z The Blues w sprawie indywidualnej umowy, a do finalizacji transferu pozostało tylko uzgodnienie kwoty wykupu. I tutaj pojawił się problem. W ostatnich dniach okienka Sevilla zadeklarowała, że nie przyjmie oferty mniejszej, niż wynosi klauzula piłkarza. Po wszystkim wypowiedział się menedżer hiszpańskiego zespołu, Julen Lopetegui.

– Kounde nie dołączył do Chelsea, ponieważ nasz zarząd uznał, że będzie to odpowiednia decyzja. Spowodowane było to ofertami Chelsea. Dla mnie to pozytywna wiadomość, Jules znów będzie mógł występować na najwyższym poziomie.

Francuski obrońca był jednym z najlepszych defensorów minionego sezonu La Ligi. Za swoje świetne występy, Kounde był częścią zespołu reprezentacji Francji na Euro2020.

Źródło: Diario de Sevilla

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW