Christensen: Nowy kontrakt? Nie mogę za dużo powiedzieć, ale wszystko jest na dobrej drodze
Christensen: Nowy kontrakt? Nie mogę za dużo powiedzieć, ale wszystko jest na dobrej drodze

Christensen: Nowy kontrakt? Nie mogę za dużo powiedzieć, ale wszystko jest na dobrej drodze

Duński obrońca jest pozytywnie nastawiony, co do przedłużenia kontraktu z Chelsea. Christensen wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla Ekstra Bladet.

Obecnie Duńczyk rozpoczął ostatni rok obecnej umowy, która wygasa w czerwcu 2022 roku. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Rudigera oraz Azpilicuety. Choć żaden z nich nie otrzymał jeszcze oficjalnej propozycji to wydaje się, że jeden z nich wkrótce taką otrzyma. Najprawdopodobniej będzie to Andreas Christensen.

– Wiem, że teraz dużo się o tym mówi. Nie mogę powiedzieć za dużo, ale wszystko jest na dobrej drodze. Wygraliśmy Ligę Mistrzów oraz Superpuchar Europy. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego klubu, bo czuję, że Chelsea to dla mnie odpowiednie miejsce. Wiem, że Thomas Tuchel we mnie wierzy, od momentu jego przyjścia odegrał tu dużą rolę.

Zdaje się, że Duńczyk nie rzuca słów na wiatr patrząc na to, jak zmienił się od przyjścia Niemca. Gdy Thiago Silva był kontuzjowany, Andreas wszedł w jego buty i zupełnie nie odstawał poziomem. W 19 meczach poprzedniego sezonu pod wodzą Tuchela, Duńczyk ominął tylko jedno spotkanie.

Menedżer Chelsea nie zrezygnował z piłkarza w rozpoczętym niedawno sezonie, bowiem obrońca wystąpił we wszystkich trzech dotychczasowych spotkaniach. Bardzo wyraźnie widać kontrast z liczbą minut, jakie zawodnik otrzymywał pod wodzą Franka Lamparda.

– Pod wodzą Franka przeżywałem bardzo trudny okres, na chwilę przed jego zwolnieniem. Teraz na szczęście wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Na tym świecie wszystko może się bardzo szybko zmienić. Najważniejszą rzeczą jest to, że nigdy się poddałem.

Źródło: Ekstra Bladet

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW