Van Gaal: Czapki z głów przed Panem Tuchelem
Van Gaal: Czapki z głów przed Panem Tuchelem

Van Gaal: Czapki z głów przed Panem Tuchelem

Przerwa reprezentacyjna to dla kibiców piłki klubowej jeden z najcięższych okresów w trakcie sezonu. Niemniej jednak, podczas przerw wspominane są kluby, czy piłkarze danego zespołu.

Tak było na konferencji prasowej selekcjonera Holendrów, Louisa Van Gaala. Cały temat na temat The Blues rozpoczął Valentijn Driessen, jednak wypowiedzi dziennikarza nie spodobały się byłemu trenerowi Manchesteru United.

– Spójrzmy na wyniki, spójrzmy na reprezentację Włoch, mistrzowie Europy, obecnie zremisowali dwa spotkania z rzędu. Pojawił się defensywny futbol i za to należą się brawa.

Driessen: Ale jedynym, który bije brawo jesteś ty. Ty również chcesz grać jak Chelsea i Liverpool.

– Czy tak w twoich oczach wygląda defensywny futbol?

Driessen: Tak właśnie gra Chelsea.

– Nie do końca Valentijn. Nie masz o tym wszystkim pojęcia. Przykro mi to mówić, ale jesteś tylko dziennikarzem. Chcesz przedstawić i narzucić swoją wizję, ale nie masz o tym żadnego pojęcia. Masz wizję tylko do gazety, fantastycznie. Przyciągasz tylko uwagę.

– Ale w systemie 5-3-2 lub 5-2-3 również możesz atakować w świetny sposób. Chelsea pokazuje to za każdym razem, w różnych formacjach, różnych ustawieniach. Czapki z głów przed Panem Tuchelem, patrząc szczególnie na to, że objął drużynę w połowie sezonu.

Źródło: Metro

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW