Bent: Po transferze Lukaku, możemy zobaczyć najlepszą wersję Wernera
Bent: Po transferze Lukaku, możemy zobaczyć najlepszą wersję Wernera

Bent: Po transferze Lukaku, możemy zobaczyć najlepszą wersję Wernera

Były napastnik reprezentacji Anglii zasugerował, że Thomas Tuchel wystawiał Timo Wernera na pozycji, na której Niemiec nie chciał grać.

25-latek jest napastnikiem, który może grać na kilku pozycjach. W poprzednim sezonie Timo zdobył 12 bramek oraz zanotował 15 asyst. Mimo to i tak na zawodnika spadła ogromna krytyka, głównie ze względu na jego wykończenie. Darren Bent uważa, że Werner nie chciał grać jako środkowy napastnik, do czego zmuszony był pod wodzą Tuchela.

– Nie wydaje mi się, by Timo Werner kiedykolwiek chciał być typową dziewiątką. Myślę, że bardziej podobał mu się system gry z Lipska, gdzie obok miał wysokiego, silnego partnera. Teraz do Chelsea dołączył Lukaku, więc myślę, że możemy zobaczyć najlepszą wersję Timo.

Wygląda na to, że Niemiec nie jest stworzony do gry w takim systemie, jednak wciąż może odnosić różnego rodzaju sukcesy. Teraz, gdy na Stamford Bridge powrócił Lukaku, system może się nieco zmienić. Belg doskonale czuje się w roli dziewiątki, współpracując z innymi piłkarzami, co powinno odpowiadać Wernerowi.

Źródło: Headline Makers

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW