Kepa: Thomas Tuchel obdarza mnie swoim zaufaniem
Kepa: Thomas Tuchel obdarza mnie swoim zaufaniem

Kepa: Thomas Tuchel obdarza mnie swoim zaufaniem

Od momentu przyjścia Tuchela do Chelsea, numerem jeden w bramce jest bez wątpienia Mendy, ale jego zmiennik miał kilka okazji do gry. Biorąc pod uwagę, że Hiszpan jest rezerwowym bramkarzem, dziewięć występów pod wodzą Niemca nie wygląda tak źle.

Kepa dołączył do Chelsea w 2018 roku za niebotyczną kwotę 71 milionów funtów, co było w tamtym czasie rekordem wśród bramkarzy. Jego pierwszy sezon na Stamford Bridge wyglądał całkiem solidnie, jednak z roku na rok, 26-latek zaczął popełniać coraz więcej błędów.

Biorąc pod uwagę pieniądze, za jakie Hiszpan przychodził, na pewno nie jest mu łatwo być numerem dwa. Należy spojrzeć jednak na te pozytywne występy, jak np. wejście na konkurs jedenastek w Superpucharze. Kepa wyjaśnił, jakie rady otrzymał od swojego szkoleniowca po jednym ze spotkań.

– Od pewnego momentu, Tuchel obdarzał mnie swoim zaufaniem. W meczu z Barnsley w pucharze, przed rozpoczęciem powiedział mi, żebym nie robił nic więcej niż to, co do mnie należy. Bardzo dobrze to pamiętam. W tamtym okresie znajdowałem się w centrum uwagi, wszystkie oczy skupione były na mnie. Trener dał mi ten spokój, zdjął ze mnie presję.

Źródło: Marca

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW