Tuchel o ostatnim dniu okna i porażce w sprawie Koundé
Tuchel o ostatnim dniu okna i porażce w sprawie Koundé

Tuchel o ostatnim dniu okna i porażce w sprawie Koundé

Thomas Tuchel wypowiedział się na temat ostatniego dnia okna i Julesa Koundé.

Chelsea w ostatnim okienku transferowym starała się ściągnąć francuskiego obrońcę. Ostatecznie skończyło się to fiaskiem po tym, jak Sevilla podwyższyła cenę za swojego zawodnika. Ponadto szkoleniowiec The Blues opowiedział trochę o tym transferze i o całym ostatnim dniu okienka transferowego.

– To było jasne, że probowaliśmy zdobyć Koundé i Saúla. Transakcję drugiego z nich zrealizowano bardzo późno. To było gładkie okienko transferowe i byłem skoncentrowany na treningach i mojej drużynie.

– Marina była odpowiedzialna za to i jest najlepszą osobą do tego zadania. Przez cały dzień utrzymywaliśmy kontakt. Poinformowano nas o wszystkich sytuacjach.

– Wiedzieliśmy, że wszystko może się wydarzyć późno i byliśmy świadomi, że może nic się nie wydarzy. Zapewniłem wszystkich, że będę zadowolony, jeśli nie uda nam się sprowadzić żadnego z tych zawodników. Znaleźlibyśmy rozwiązanie w składzie i naciskalibyśmy na tych, którzy są z nami.

– Osoba Petra Čecha jako łącznika między Mariną, a nami była fantastyczna. Byłem dość zrelaksowany i przyniosło to dobry rezultat. Na koniec udało nam się dodać Saúla do zespołu.

– Oczywiście pomoc była dla nas kluczową pozycją. Mianowicie chcieliśmy mieć więcej opcji i nie kłaść presji na barki trzech chłopaków. Jest teraz dużo konkurencji i moim zadaniem jest być dobrym menedżerem.

Źródło: football.london

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW