Chelsea i Tottenham staną w szranki o stopera Ajaksu
Chelsea i Tottenham staną w szranki o stopera Ajaksu

Chelsea i Tottenham staną w szranki o stopera Ajaksu

Tottenham i Chelsea zmierzą się w wyścigu o zakontraktowanie utalentowanego obrońcy Ajaksu, Jurriena Timbera.

Według raportów 90min, zainteresowania usługami 20-latka rośnie w całej Europie. Do klubu dołączył w 2014 roku z Feyenoordu. Jego obecny kontrakt obowiązuje do 2024 roku, więc Ajax nie musi się śpieszyć jego sprzedażą.  Mimo długiej umowy, sam zawodnik słyszy o plotkach transferowych, jakie podają media.

Jurrien może grać na środku obrony, jak i na jej prawym boku. Jest szybki i świetnie radzi sobie z piłką przy nodze, a jego jedynym mankamentem może być wzrost.

W zaledwie rok Timber stał się podstawowym graczem Ajaksu, a nawet zaliczył minuty w dorosłej kadrze Holandii. Swoją grą przypomina Williama Gallasa, który grał w Chelsea i Tottenhamie.

Według raportów Ci drudzy ruszą po Holendra w zimowym oknie transferowym. To nie pierwsza sytuacja gdzie oba klubu walczą o tego samego zawodnika. Podczas letniego okna ich celem był Jules Kounde, który odmówił Kogutom, a The Blues nie porozumieli się z Sevillą.


Źródło: 90min

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW