Pomeczowa konferencja prasowa Thomasa Tuchela
Pomeczowa konferencja prasowa Thomasa Tuchela

Pomeczowa konferencja prasowa Thomasa Tuchela

Za nami czwarta kolejka Premier League, w której Chelsea podjęła na własnym stadionie Aston Ville. The Blues nie zawiedli fanów i zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyli 3:0, a dubletem popisał się Romelu Lukaku. 

Jak zwykle po meczu, Thomas Tuchel udał się do sali konferencyjnej, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy.

Występ Lukaku

– Dzisiaj zdecydowanie zrobił różnicę i pokazał się nam z innej strony. Ma ten rodzaj osobowości oraz pewność siebie, które są bardzo pożądane. Chce pomagać drużynie strzelając gole, a do tego ma warunki żeby to robić. Zdobył dzisiaj dwa ważne gole. Do tego nie były to łatwe dobitki, tylko wypracowane sytuacje.

Zmiana Saula w przerwie

– Była to trudna decyzja i biorę ją na siebie. Wystawiłem go w ciężkim spotkaniu, świeżo po przerwie reprezentacyjnej i przez to nie był w stanie przystosować się do nowej intensywności gry.

Wystawienie CHO w pierwszym składzie, po tym jak został zatrzymany w klubie

– Dużo z nim rozmawiałem na ten temat. Nie miałem wątpliwości, że ostatniego dnia okna transferowego nie powinienem pozbywać się tak młodego i obiecującego piłkarza. Może grać zarówno na prawym jak i lewym wahadle, a także na bardziej ofensywnych pozycjach. Jest częścią naszej drużyny. Nie mogłem się zgodzić, żeby odszedł.

Pojedynek między Ronaldo i Lukaku

– Lukaku był dzisiaj kluczową postacią i właśnie tego od niego oczekujemy. Nie boi się mówić o swoich celach, ponieważ czuje się pewnie i ma do tego pełne prawo.

Źródło: football.london

 

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW