Smith: Druga bramka zabiła mecz
Smith: Druga bramka zabiła mecz

Smith: Druga bramka zabiła mecz

Trener Aston Villi po meczu skomentował postawę swojej drużyny, oraz zdradził co powiedział napastnikowi Chelsea po meczu.

Wczorajsza porażka na pewno zabolała kibiców The Villans ponieważ była, to pierwsza przegrana z Chelsea od ponad roku. Szczególnie, że zespół z Birmingham od początku grał bardzo dobrze i parę razy był bliski zdobycia bramki, jednak fantastyczny mecz rozegrał Edouard Mendy. Trener Dean Smith tak skomentował występ swojej drużyny:

-Do czasu straty drugiej bramki byłem bardzo zadowolony. Dominowaliśmy nad drużyną, która była lepsza na papierze. Byliśmy lepsi w pierwszej połowie, oddaliśmy więcej strzałów. Jednak ta druga bramka zabiła mecz, do tego czasu wynik był niesprawiedliwy.

Mecz otworzyła oraz zamknęła bramka Lukaku. Belg zaliczył fantastyczny początek sezonu strzelając 3 gole w 3 meczach Premier League, a jeszcze kilka dni temu nie było wiadomo czy Belg zagra w sobotę ponieważ w meczu z Czechami napastnik doznał lekkiego urazu. Trener Aston Villi w rozmowie z 28-latkiem nawiązał do tej sytuacji.

-Zapytałem go czy nie mógł tej kontuzji uda mieć trochę dłużej. Uśmiechnął się i odpowiedział, że bardzo chciał zagrać.

Źródło: Tribal Football

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW