BILD: Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej umowy dla Rudigera
BILD: Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej umowy dla Rudigera

BILD: Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej umowy dla Rudigera

Od momentu objęcia sterów przez Thomasa Tuchela, 28-latek jest podstawowym obrońcą Chelsea. W tym sezonie wystąpił już w 6 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

Niemiecki obrońca rozpoczął niedawno ostatni rok swojej obecnej umowy z londyńskim klubem. Co za tym idzie, pojawiły się pytania na temat przyszłości zawodnika na Stamford Bridge. Podobno sam szkoleniowiec bardzo chciałby, by Toni pozostał w klubie, jednak problemem może być uzgodnienie warunków.

Jak donosi niemiecki BILD, Chelsea zaoferuje podwojenie aktualnych zarobków reprezentantowi Niemiec. Rudiger zarabia obecnie 5.5 miliona euro rocznie, wobec czego sam zawodnik chce dwa razy większych zarobków.

W międzyczasie zainteresowanie piłkarzem wykazują najlepsze kluby w Europie, w tym Paris Saint-Germain. Obecnie nie wiadomo, czy działacze The Blues będą w stanie dojść do porozumienia z piłkarzem, by pozostał w klubie. Nowa umowa ma zostać również przedstawiona innemu obrońcy Chelsea, Andreasowi Christensenowi.

Źródło: BILD

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW