Rudiger: Teraz zaczynamy wszystko od zera
Rudiger: Teraz zaczynamy wszystko od zera

Rudiger: Teraz zaczynamy wszystko od zera

Kolejny mecz Antonio Rudigera i kolejne czyste konto. Tym razem było to spotkanie z Zenitem, w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów.

Niemiecki obrońca jest podstawowym zawodnikiem układanki Thomasa Tuchela. Pod wodzą swojego rodaka, zawodnik wskoczył na niebywale wysoki poziom. Rudiger wypowiedział się po meczu na temat przebiegu spotkania oraz kolejnego czystego konta w Lidze Mistrzów.

– To był jeden z tych meczów, w których jeśli nie strzelisz szybko bramki, może zdarzyć się wszystko. Jedynym zagrożeniem z ich strony były kontrataki z którymi radziliśmy sobie bardzo dobrze. Graliśmy dobrze, świetnie broniliśmy i zdobyliśmy jedną bramkę.

– Oczywiście rok temu wygraliśmy Ligę Mistrzów, ale teraz znowu zaczynamy od zera. Znamy oczekiwania wobec nas, więc musimy być mentalnie gotowi na każdy mecz. Mamy co do tego całkowitą jasność, więc nic nie powinno nas zaskakiwać.

28-latek wypowiedział się również o swoim nowym koledze z zespołu, Romelu Lukaku. Belg strzelił wczoraj jedyną bramkę w meczu, czym zapewnił trzy punkty zespołowi ze Stamford Bridge.

– To napastnik najwyższej klasy, dobrze jest mieć go w swoim zespole. Ma świetną osobowość, ale dla nas liczy się cała drużyna, nie pojedynczy zawodnik. W poprzednim sezonie również mieliśmy wiele okazji, ale nie kończyły się one tak dobrze. Mają jego i Timo, gdzie każdy z nich ma własne cechy, jestem bardzo spokojny. Oczywiście to, że strzela dla nas bramki jest bardzo ważne, ale powodem dla którego wygraliśmy Ligę Mistrzów jest to, że zrobiliśmy to jako drużyna.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW