Havertz: Mamy odpowiednią jakość by wygrać ligę, ale…
Havertz: Mamy odpowiednią jakość by wygrać ligę, ale…

Havertz: Mamy odpowiednią jakość by wygrać ligę, ale…

Kai Havertz określił się jako „łowcę” w meczach z Liverpoolem i Manchesterem City.

Od przybycia Thomasa Tuchela, Chelsea rosła w siłę, aby na koniec sezonu zakończyć zmagania ligowe na czwartym miejscu i sięgnąć po puchar za wygranie Ligi Mistrzów. Póki co The Blues nie zwalniają tempa, ich obecny bilans ligowy to 3/1/0, w tym remis z Liverpoolem, gdzie całą drugą połowę grali w „10”.

Havertz uważa, że triumf w Champions League nie sprawi, że bez problemu sięgną po puchar Premier League.

– W ostatnich latach najlepsze w Anglii było City i Liverpool. W sytuacji gdy wygraliśmy Ligę Mistrzów nie możemy mówić, że bez problemu sięgniemy po puchar za wygranie ligi.

– Oczywiście mamy odpowiednią jakość i zawodników by tego dokonać, ale po czterech meczach jest za wcześnie na takie deklaracje.

– Za to możemy powiedzieć, że jesteśmy katami Liverpoolu i Manchesteru City. W ostatnich latach nikt nie miał do nich podjazdu, a my po wygraniu Ligi Mistrzów chcemy pokazać, że jesteśmy z tej samej póki co oni.


Źródło: Sky Sports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW