Saul: Tych dwóch gości zrobiło na mnie największe wrażenie
Saul: Tych dwóch gości zrobiło na mnie największe wrażenie

Saul: Tych dwóch gości zrobiło na mnie największe wrażenie

Saul Niguez wyjawił, którzy piłkarze Chelsea zaimponowali mu najbardziej.

Hiszpan dołączył do nowego klubu w ostatnich godzinach letniego okna transferowego. Już przy najbliższej okazji zaliczył swój debiut, ponieważ Thomas Tuchel wystawił go w pierwszym składzie na mecz z Aston Villą. Niestety po słabych 45′ minutach, Saul zszedł z boiska.

26-latek jest świadom pracy, jaka go czeka, aby zbierać regularne minuty. Po przybyciu do Cobham zobaczył rzeczywistą jakość wielu graczy, ale dwójka z nich szczególnie zaszła mu w pamięć.

– Znam wielu z tych graczy, bo śledziłem Premier League i Chelsea. Muszę wspomnieć o Lukaku, ponieważ nie oglądam zbyt wiele Serie A.

– Nigdy przeciw niemu nie grałem, jedynie przeciwko jego bratu. Może graliśmy przeciw sobie jako dzieci w reprezentacji, nie pamiętam. Obydwaj są duzi i silni. Romelu miał świetny poprzedni sezon.

– Bardzo zaskoczył mnie Thiago Silva. Mało kto prezentuje tak świetny poziom w wieku 36 lat. Pracuje, aby unikać urazów, zawsze jest skoncentrowany, świetnie rozumie taktykę i football.


Źródło: Rozmowa z Fabrizio Romano

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW