Burley: Gdyby nie cena, Chelsea ściągnęłaby Kane’a, a nie Lukaku
Burley: Gdyby nie cena, Chelsea ściągnęłaby Kane’a, a nie Lukaku

Burley: Gdyby nie cena, Chelsea ściągnęłaby Kane’a, a nie Lukaku

Według Craiga Burley’a, Chelsea powinna ściągnąć Harry’ego Kane’a, a nie Romelu Lukaku. 

Wszystko wskazywało na to, że Anglik opuści Tottenham, ale cena i nieugiętość Daniela Levy’ego pokrzyżowała mu plany. W kontekście Kane’a najwięcej mówiono o Manchesterze City, który oferował za niego 100mln funtów. Chelsea również przyglądała się Harry’emu, ponieważ napastnik ten wpasowywał się w profil „9” poszukiwany przez Thomasa Tuchela.

Jak się okazało Kane klubu nie zmienił, a The Blues z impetem ruszyli po Romelu Lukaku. Według Burley’a, gdyby Kane był dostępny, zarząd Chelsea nawet by nie spojrzał w kierunku Lukaku.

– Najwyraźniej Chelsea rozmawiała z przedstawicielami Kane’a i Tottenhamu. Myślę, że ściągnęli by go do siebie, gdyby nie ta kwota. Sądzę, że nie ma co do tego wątpliwości.

– Problemem była wycena Daniela Levy’ego. Od tej samej przeszkody odbił się Manchester City. Dlatego Chelsea ruszyła po Lukaku. Moim zdaniem Kane byłby lepszym napastnikiem niż Lukaku.


Źródło: ESPN

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW