Chelsea próbowała ściągnąć Marquinhosa tego lata
Chelsea próbowała ściągnąć Marquinhosa tego lata

Chelsea próbowała ściągnąć Marquinhosa tego lata

Podczas okienka transferowego wielu piłkarzy było łączonych z przenosinami na Stamford Bridge. Przez pewien okres dochodziły do nas plotki na temat zainteresowania obrońcą PSG, Marquinhosem.

Francuski serwic RMC Sport donosi, że prowadzona przez Tuchela Chelsea była skłonna sprowadzić Brazylijczyka do Londynu. 27-latek dołączył do PSG w 2013 roku z Romy, za około 28 milionów funtów.

Od momentu przyjścia na Parc des Princes, utalentowany obrońca wystąpił w 327 spotkaniach na przestrzeni wszystkich rozgrywek. W barwach Paryżan zdobył łącznie 25 trofeów, w tym sześć tytułów mistrza Francji.

Mimo ośmiu lat spędzonych w Paryżu i pełnienia funkcji kapitana zespołu mówi się, że Marquinhos bliski był opuszczenia stolicy Francji tego lata. RMC Sport donosi, że Chelsea była gotowa zapłacić 85 milionów funtów za piłkarza. Jednak po tym jak PSG oraz sam zawodnik nie otrzymał żadnej oferty, 27-latek musiał pozostać na Parc des Princes.

Źródło: RMC Sport

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW