Młody talent dostanie swoją szansę?
Młody talent dostanie swoją szansę?

Młody talent dostanie swoją szansę?

Kluby Premier League będą miały w tym tygodniu dobrą okazję, aby dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom i dać innym trochę minut, ponieważ wraca Puchar Ligi.

Thomas Tuchel niemal na pewno skorzysta z okazji, by dać odpocząć kilku swoim wielkim gwiazdom w tym tygodniu, gdy Chelsea podejmie Aston Villę w środowy wieczór.

Kilku jego zawodników z pewnością odpocznie, a jest wielu graczy, którzy chcą wziąć udział w tym meczu i otrzymać szansę na zrobienie dobrego wrażenia na Tuchelu, a tym samym na zaistnienie w jego planach na ten sezon. W składzie Chelsea znajdują się Ruben Loftus-Cheek, Callum Hudson-Odoi i Ross Barkley, którzy do tej pory prawie w ogóle nie występowali, a w tym tygodniu chcieliby dostać trochę minut.

Jest jednak jeden zawodnik Chelsea, który znalazł się na liście 10 najbardziej ekscytujących młodych talentów, sporządzonej przez The Telegraph, gotowych do występu w Carabao Cup w tym tygodniu. Według nich 22-letni obrońca, Malang Sarr, może otrzymać szansę występu w tym tygodniu w barwach Chelsea.

Źródło: TeleFootball

O autorze

Wojtek Żurek

Nasz atak powinien wyglądać tak: Werner-Lukaku-Mount, chyba zgoda?

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW