Richards: Silva to jeden z najlepszych obrońców Premier League
Richards: Silva to jeden z najlepszych obrońców Premier League

Richards: Silva to jeden z najlepszych obrońców Premier League

Podczas rozmowy w programie BBC Monday Night Club, Micah Richards określił Thiago Silvę jako jednego z najlepszych obrońców Premier League.

Brazylijczyk dołączył do Chelsea w poprzednim roku. Patrząc na jego występy, fakt, że działacze The Blues nie zapłacili ani centa, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Mimo, że wiek nie przemawia po stronie Silvy, jego nabyte przez lata gry doświadczenie jest nieocenione. W poprzednim meczu ze Spurs, Brazylijczyk zdobył otwierającą bramkę oraz został wybrany zawodnikiem meczu.

– Kilka miesięcy temu oglądałem jego media społecznościowe, gdzie analizował ze swoim synem taktykę, oglądał skróty meczów oraz różne klipy. On nie spoczywa na laurach, ale cały czas chce się poprawiać. Pozyskanie go przez Chelsea było strzałem w dziesiątkę.

– Przyszedł do nich za darmo, a jest jednym z najlepszych obrońców Premier League. Widziałeś jak dobrze czuje się z piłką przy nodze? Zawsze chce mieć piłkę i grać do przodu.

Źródło: BBC Monday Night Club

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW