Frank Lampard: Jestem bardzo dumny z Masona
Frank Lampard: Jestem bardzo dumny z Masona

Frank Lampard: Jestem bardzo dumny z Masona

Jak wszyscy dobrze wiemy, końcówka kariery Lamparda jako menedżera Chelsea nie należała do najpiękniejszych obrazków. Nienajlepszy styl, średnie wyniki i nieporozumienia w szatni sprawiły, że obecnie zespołem kieruje Tuchel.

Należy jednak pamiętać, że gdyby nie jedna z największych legend The Blues, nie moglibyśmy teraz oglądać takich piłkarzy jak Mason Mount, Reece James czy sprowadzony sezon temu Thiago Silva. Na temat Masona, Frank wypowiedział się w niedawnym wywiadzie.

– Jestem bardzo dumny z Masona, ale tak naprawdę wszystko jest jego zasługą. Jego jakość, atrybuty, sposób w jaki przykłada się do treningów oraz jego etyka pracy stoją na najwyższym poziomie. To bardzo wyjątkowe.

– Mason budują swoją własną historię. Dając mu szansę, jestem jej drobną częścią i jestem z tego naprawdę dumny.

43-latek opowiedział również o sytuacji Z Fikayo Tomorim.

– Fikayo w Derby był niesamowity, rozwijał się z tygodnia na tydzień. Pod koniec była to ciężka sytuacja. W drugim sezonie mieliśmy wielu środkowych obrońców, naprawdę chciałem mu pomóc, ale nie jestem pewien, czy on to do końca zrozumiał.

– Kiedy jesteś na najwyższym poziomie, to jak podcięcie gardła. W karierze młodych piłkarzy zawsze występują trudne okresy.

Źródło: Metro

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW